Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2019 20:50
Ghost of Tsushima
5819V

Ghost of Tsushima na genialnym zwiastunie. Gra z PS4 zachwyca

Twórcy serii inFamous od wielu lat dłubią nad nowym IP. Deweloperzy rozwijają oblaną japońskim sosem produkcję zatytułowaną Ghost of Tsushima i najnowszy materiał potwierdza bardzo wysoką jakość gry. Na PS4 zadebiutuje kolejny wielki tytuł.

Na ostatnim State of Play otrzymaliśmy małą zajawkę, która zebrała mieszane opinie. Wielu fanów zachwycało się jakością materiału, ale kolejni narzekali na miejsce prezentacji – część posiadaczy PS4 chciało zobaczyć ten pokaz na wydarzeniu Sony. Teraz nie jest to już jednak ważne, bo możemy zobaczyć nową grę Sucker Punch Productions i tytuł ponownie wygląda wyjątkowo dobrze. Deweloperzy zaproszą graczy do świata samurajów, na tytułową wyspę Tsushima, na której właśnie trwa pierwsza inwazja Mongołów – Japończycy w 1270 roku mierzyli się z potężną armią.

Ghost of Tsushima będzie ostatnią, bardzo mocną produkcją przygotowaną wyłącznie na sprzęt Sony. W 2020 roku wśród ekskluzywnych tytułów znajdują się takie gry jak: Nioh 2, Persona 5 Royal, Final Fantasy VII Remake, The Last of Us 2 oraz właśnie najnowsza pozycja Sucker Punch Productions.

Gra zadebiutuje latem.

Warto sprawdzić:

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Sucker Punch