Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2019 21:39
Resident Evil 3 Remake
5977V

Resident Evil 3 oficjalnie! Gra wygląda kapitalnie - znamy datę premiery

Resident Evil 3 nie mogło zabraknąć na State of Play. Sony zaprezentowało kolejną produkcję Capcomu, która ma wielką szansę osiągnąć spektakularny sukces. Japończycy mają w garści wyjątkowe IP.

Od kilku dni wiemy, że Capcom faktycznie rozwija Resident Evil 3 i prace nad tytułem znajdują się w zaawansowanej fazie. Zdjęcia prezentujące okładkę horroru wyciekły na PlayStation Store, więc mogliśmy podejrzewać, że już wkrótce odbędzie się pokaz prezentujący konkrety. Nie musieliśmy czekać do końcówki miesiąca (Jump Festa), na którym pojawi się Capcom, a firma wykorzystuje imprezę Sony do specjalnego ogłoszenia.

Resident Evil 3 oficjalnie! 

Resident Evil 3 – podobnie jak tegoroczny Resident Evil 2 – powraca w pełnym blasku. Capcom nie zdecydował się na zwykłe odświeżenie niektórych lokacji i zlecił deweloperom pełne odrestaurowanie produkcji. Dzisiaj możemy potwierdzić, że oczekiwany horror zadebiutuje 3 kwietnia 2020 roku.

Trzeba przyznać jedno – Resident Evil 3 wygląda wybornie. Capcom ponownie nie zawodzi i zamierza zadbać o najmniejsze elementy, by w 2020 roku kolejny horror z serii RE mógł walczyć o najwyższe laury. Pewną ciekawostką jest na pewno fakt, że Resident Evil Resistance będzie częścią RE3...

Autorzy opublikowali krótki dziennik, na którym zobaczycie małe fragmenty rozgrywki. Całość wygląda... Świetnie! 

Warto sprawdzić:

Tagi: data premiery resident evil 3 resident evil 3 remake zwiastun