Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.12.2019 11:19
Ptaki Nocy
731V

Ptaki Nocy na The Game Awards 2019. Zajawka filmu z Harley Quinn

Na The Game Awards 2019 nie brakowało gorących zapowiedzi gier (a nawet hardware'u - jak w przypadku następcy Xbox One). Na imprezie pojawił się również smaczek dla fanów filmu i komiksu.

Chodzi oczywiście o nowy fragment filmu "Ptaki Nocy" ("Birds of Prey"). Na głównym ekranie, znajdującym się na scenie The Game Awards 2019 pojawiła się przez moment znakomita aktorka Margot Robbie - oczywiście w charakteryzacji na Harley Quinn z filmu "Ptaki Nocy". Oprócz tego smaczku fani doczekali się prezentacji nowych fragmentów filmu w postaci krótkiej zajawki. Wideo z tego wydarzenia czeka na was poniżej.

"Ptaki Nocy", które zadebiutują w polskich kinach 7 lutego 2019 roku, opowiadając o losach tytułowej ekipy bohaterek, znanych z komiksów DC. W skład tej grupy wchodzą Harley Quinn, Huntress, Black Canary i Renee Montoya. Główny oponentem dziewczyn będzie gość zwany Czarną Maską.

W tym miejscu znajdziecie podsumowanie wszystkich wiadomości, które napisaliśmy dla was w związku z The Game Awards 2019.

Warto sprawdzić:

Tagi: birds of prey ptaki nocy