Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2019 20:08
Mortal Kombat 11 Scorpion
1186V

Mortal Kombat 11 z cross-playem. Aktualizacja wylądowała na PS4

NetherRealm Studios mogło zniszczyć niespodziankę ekipie odpowiedzialnej za The Game Awards. Możemy podejrzewać, że to właśnie na tej imprezie dowiemy się o cross-platformowych walkach z Mortal Kombat 11, ale aktualizacja wprowadzająca nowość wylądowała na serwerach PS4.

Fani Mortal Kombat 11 właśnie informują o niezapowiedzianej aktualizacji nowej bijatyki NetherRealm Studios. Twórcy pewnie dopiero w nocy ogłoszą aktualizację, ponieważ na liście zmian pojawia się wymowne „Add crossplay”.

Zmagania pomiędzy platformami w Mortal Kombat 11 to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Akurat ten tytuł nie narzeka na brak ludzi w pojedynkach sieciowych, jednak technologia na pewno powiększy grono odbiorców i pozwoli graczom na ciekawe pojedynki.

Jak widać NetherRealm Studios wciąż pracuje nad rozbudową gry, ale nie jest to oczywiście duże zaskoczenie, ponieważ Mortal Kombat 11 jest jedną z najlepszych bijatyk ostatnich lat. To jedna z najlepiej sprzedających się produkcji 2019 roku, która wciąż otrzymuje rozszerzenia – kolejni wojownicy trafią na areny w przyszłym roku.

Za kilka godzin otrzymamy pewnie szczegółowe informacje dotyczące platform, ale starcia powinny zostać udostępnione na przynajmniej PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: cross-platform cross-play Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.