Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.11.2019 10:30
Mortal Kombat 11 wspomnienie Mileeny
1135V

Mortal Kombat 11. Twórcy zwiastują powrót Mileeny?

Osoby związane z najnowszą odsłoną Mortal Kombat rozpoczęły akcję wspominania postaci, którą uśmiercono w 2015 roku. Czyżby szykowano wielki powrót? 

Mortal Kombat 11 to niezwykle udana produkcja, która bardzo przypadła do gustu wszystkim fanom gatunku dwuwymiarowych bijatyk. Choć od jej debiutu, który przypadł na tegoroczny kwiecień, minęło już sporo czasu, to twórcy wciąż rozwijają produkcję i dodają nowe wydarzenia oraz bohaterów. 

Bardzo popularną praktyką, dla tegorocznej odsłony, jest przywracanie wielu dawnych postaci w formie płatnych DLC. Wszystkie poprzedzane są krótkimi zajawkami, gdzie przedstawia się je w dość tajemniczy i niejednoznaczny sposób. Najnowsze klipy zamieszczanie na Twitterze mogą przekazywać kolejne wskazówki. 

Oficjalne konto gry zamieściło krótki wycinek ze zwiastuna przedstawiającego Sindel i podpisało go "RIP Mileena 1993-2015", co jest oczywistym nawiązaniem do uśmiercenia córki postaci pokazywanej na trailerze. Fani bardzo szybko zaczęli spekulować, iż ich ulubienica może zostać przywrócona do żywych! 

Oliwy do ognia dolał oczywiście Ed Boon, który zamieścił dokładnie ten sam fragment podpisany "Oh MY-leena". I choć sam twórca pół roku temu delikatnie uciął spekulacje odnośnie do dodania lubianej bohaterki, to mógł zwyczajnie zmienić zdanie. Znany jest przecież ze swoich ciekawych i niecodziennych zapowiedzi. 

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.