Iza Łęcka Iza Łęcka 28.11.2019 13:44
Mortal Kombat Scorpion
699V

Mortal Kombat najpopularniejszą bijatyką na PS4 i XOne w USA. Scorpion zdominował ranking

Seria Mortal Kombat cieszy się wyśmienitym zainteresowaniem na konsolach aktualnej generacji. To dobry prognostyk dla przyszłych produkcji Eda Boona - przy takich wynikach Warner Bros. na pewno nie zrezygnuje z kolejnych starć Scorpiona z Sub-Zero.

Ed Boon w 2020 roku ma przedstawić dużą niespodziankę dla fanów Mortal Kombat, ale możemy się spodziewać, że na PS5 i Xbox Scarlett nie zabraknie nowych odsłon serii. Najnowsze wyniki sprzedaży przedstawione przez NPD potwierdzają spore zainteresowanie pracą NetherRealm Studios.

Na PlayStation 4 i Xboksach One nie brakowało podczas tej generacji dobrych bijatyk, ale to właśnie gry NetherRealm Studios dominują w rankingu – Mortal Kombat X, Mortal Kombat 11 oraz Injustice 2 cieszą się największym zainteresowaniem. Sytuacja odrobinę inaczej prezentuje się na Nintendo Switchu, jednak na tym sprzęcie akurat zawsze dobrze radzą sobie gry Nintendo.

Aktualnie NetherRealm Studios rozwija Mortal Kombat 11 – jest to jedna z najpopularniejszych produkcji 2019 roku w USA – twórcy wciąż rozbudowują produkcję oferując kolejnych wojowników. W ostatnich dniach na serwery trafiła Sindel.

Mortal Kombat wyniki USA dominacja

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Mat Piscatella (NPD)

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.