Iza Łęcka Iza Łęcka 25.10.2019 12:05
Mortal Kombat Shaolin Monks Remaster plotka
1206V

Mortal Kombat: Shaolin Monks Remaster może powstać. Ed Boon chce odświeżyć kultowe części serii

Uniwersum Mortal Kombat jest systematycznie rozbudowywane przez kolejne, niezwykle krwawe części, ale deweloperzy nie zapominają o swoim bogatym dorobku. Podczas Brazil Game Show 2019 ojciec serii wspomniał o możliwym powstaniu kilku remasterów.

NetherRealm Studios aktualnie zajmuje się prężnym rozwijaniem Mortal Kombat 11, ale deweloperzy nieraz udowodnili, że mniejszy zespół może opracowywać dodatki, podczas gdy główna ekipa rozwija już podwaliny pod nową produkcję.

W deweloperskich planach mogą jednak nie tylko być realizowane Mortal Kombat 12 lub Injustice 3. Ed Boon podczas sesji pytań i odpowiedzi na Brazil Game Show 2019 zaznaczył, że rozmawiał ze swoim zespołem nad odświeżeniem kilku kultowych części:

„Rozmawialiśmy o stworzeniu remasterów niektórych starszych gier. Wiesz, przykładowo Mortal Kombat: Shaolin Monks i myślimy o tym. Nie mamy nic do ogłoszenia, ale jest to coś, co chcielibyśmy zobaczyć.”

Studio jeszcze nic oficjalnie nie zapowiedziało, ale ojciec serii może właśnie tworzyć sobie grunt pod przyszłą zapowiedź i oczekiwać na wszelkie reakcje ze strony fanów serii. Jak wiadomo w Brazylii nie ominęły nas informacje o tajemniczej niespodziance – w przyszłym roku będziemy świadkami czegoś nowego związanego z serią Mortal Kombat.

Zagralibyście w nowy Mortal Kombat: Shaolin Monks? Produkcja pierwotnie zadebiutowała na PlayStation 2 i pierwszym Xboksie – premiera odbyła się we wrześniu 2005 roku – będąc grą przygodowo-zręcznościową, w której kierujemy dwoma mnichami z klasztoru Shaolin, a na naszej drodze staje wielu znanych z aren wojowników.

Przy okazji, sprawdźcie na naszym portalu:

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/10/24/mortal-kombat-shaolin-monks-remaster/

Tagi: Midway Midway Studios - Los Angeles Mortal Kombat Mortal Kombat 11 Mortal Kombat: Shaolin Monks NetherRealm Studios