Iza Łęcka Iza Łęcka 12.12.2019 10:34
Zelda
1607V

PS4 dominuje na Pornhubie. PS Vita żyje i spełnia swoje zadanie

Gracze PS4 i PS3 ponownie nie mają sobie równych w corocznym zestawieniu serwisu Porhub. Popularna witryna podsumowuje ostatnie 12 miesięcy, w których znów dominował Overwatch, Fortnite, a nawet sporym zainteresowaniem cieszyły się Pokemony.

Nie tylko Sony podsumowuje rok i przedstawia ciekawe dane. Pornhub opublikował coroczne zestawienie, w którym ponownie dominowali gracze PS wśród konsolowców. To na PS4 i PS3 najchętniej zapoznawaliśmy się z bogatą treścią strony – fani marki PlayStation generują już ponad 60% ruchu na witrynie. Na uwagę na pewno zasługuje PS Vita, która choć nie jest już wspierana przez japońską korporację, to jednak nadal bardzo chętnie jest wykorzystywana do przeglądania Sieci. Według przedstawionych danych – gracze coraz chętniej sprawdzają zawartość Pornhuba.

Pornhub 2019 podsumowanie 1

Gracze nadal najchętniej szukali treści związanych z hitem Blizzarda (Overwatch, +8% względem ubiegłego roku), choć premiery takich gier jak Resident Evil 2 (+213%) oraz Borderlands 3 (554%) również rozbudziły ciekawość. Sympatycy tytułów chętnie sprawdzali, na jakie wizje bohaterek lub bohaterów mogą trafić na witrynie.

Premiera Apex Legends odbiła się echem nie tylko na Twitchu oraz serwisach gamingowych, bo po zaledwie kilku dniach od debiutu, także na Porhnubie gracze szukali odpowiednich treści. 2019 rok był również rokiem Nintendo, gdyż to właśnie księżniczka Zelda była najchętniej wyszukiwaną postacią z naszej branży – ponad 5,5 mln zapytań w wyszukiwarce i 138% wzrost popularności względem ubiegłego roku robi wrażenie. Największym wzrostem zainteresowania rok po roku cieszyła się Nina z Tekkena.

Pornhub 2019 podsumowanie 2

Pornhub 2019 podsumowanie 3

Pornhub 2019 podsumowanie 4

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.pornhub.com/insights/2019-year-in-review

Tagi: Nintendo Switch Pornhub ps4 xbox