Iza Łęcka Iza Łęcka 11.12.2019 07:29
Archie Yates x Kevin
4866V

Kevin sam w domu reboot z główną obsadą. Wybór małego rozrabiaki zaskakuje

Już na początku przyszłego roku rusza produkcja najnowszego „Kevina samego w domu”. Poznaliśmy aktorów, którzy zagrają w głównych rolach – wybór „Kevina” może szokować.

Disney zdecydowanie kontynuuje powroty wielkich marek. Już jakiś czas temu informowaliśmy Was, że również „Kevin sam w domu” doczeka się swojego rebootu – pomimo zachowania głównej koncepcji potyczki rozbrykanego malca z dorosłymi, film będzie różnił się fabułą oraz będzie miał inny tytuł.

Zgodnie z najnowszymi informacjami, to Archie Yates wystąpi w roli głównego bohatera. Młody aktor znany jest z czarnej komedii „Jojo Rabbit” z 2019 roku, dopiero więc stawia pierwsze kroki na wielkim ekranie. U jego boku zobaczymy małżeństwo, które chcąc wyratować się z finansowego kryzysu i odzyskać skradzioną bezcenną pamiątkę, rozpocznie batalię z małym rozrabiaką.

W tych rolach zobaczymy Ellie Kemper („Druhny”, „Sekstaśma”, „Unbreakable Kimmy Schmidt”) oraz Roba Delaney („Deadpool 2”, „Szybcy i wściekli: Hibbs i Shaw”, serial „Catastrophe”).

Za reżyserię projektu odpowiada Dan Mazer („Co ty wiesz o swoim dziadku?”, „Who is America?”, „Daję nam rok”), a twórcy „Saturday Night Live” - Mikey Day oraz Streeter Seidel – opracują scenariusz filmu. Jak podają źródła, już w lutym 2020 roku w Kanadzie ruszą pierwsze prace na planie filmowym.

kevin sam w domu reboot obsadaNa naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/news/jojo-rabbit-breakout-archie-yates-lead-home-alone-reboot-1261606

Tagi: Disney Kevin sam w domu kevin sam w domu reboot obsada