Iza Łęcka Iza Łęcka 02.10.2019 08:11
Kevin sam w domu
1642V

Nowy Kevin sam w domu z konkretami. Pierwsze szczegóły fabuły

Disney potwierdził prace nad nowym „Kevinem”, więc już wkrótce wielu widzów nie będzie zmuszona wyczekiwać na świąteczną historię z rodziną McCallisterów w roli głównej. Najnowsze doniesienia sugerują zupełnie nową opowieść skupioną na chłopcu o imieniu Max.

Disney chce odświeżyć kilka znanych produkcji, dlatego też planowany jest pełny reboot filmu „Kevin sam w domu”. Nie możemy na razie liczyć na wszystkie szczegóły ze strony twórców, ale redakcja Observer dotarła do ciekawych konkretów.

Nowy „Home Alone” skupi się na rodzinie, która rozpoczyna "wojnę" z rezolutnym chłopcem - Max ich bowiem okradł. Główny bohater został przedstawiony przez informatorów jako „energiczny, dowcipny dziewięciolatek” ze „złośliwą naturą”. Bohater uważa siebie za mądrzejszego niż rówieśnicy, chętnie dyskutuje z dorosłymi starając się przeforsować swoje racje. Ma on jednak dobre serce i odznacza się niewinnością - podobnie jak Kevin.

Studio ma teraz szukać odpowiednich aktorów – ważną rolą będzie kobieta (żona), w którą ma wcielić się jedna z czołowych gwiazd kina. Dan Mazer („Who Is America?”) ma rozmawiać na temat wskoczenia na stołek reżysera, a Mikey Day oraz Streeter Seidel („Saturday Night Live”) zajęli się samym skryptem. Hutch Parker („Logan”) i Dan Wilson („Patriots Day”) zostali wybrani z ramienia stacji FOX jako producenci.

FOX ma nadzieję, że prace na planie rozpoczną się w lutym 2020 roku, więc ostateczne szczegóły fabuły powinny zostać dopracowane w ciągu następnych miesięcy.

Polecamy także na naszym serwisie:

Źródło: https://observer.com/2019/10/disney-fox-home-alone-reboot-info-details/

Tagi: Disney film home alone kevin sam w domu

Nie przegap