Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.12.2019 13:20
Divinity: Original Sin 2 na Nintendo Switch
1331V

Divinity: Original Sin 2. Fizyczne wydanie na Nintendo Switch potwierdzone

Jeśli kolekcjonujecie gry na półce to Larian Studios ma dla Was dobrą wiadomość. Ich najnowsze wydanie na Nintendo Switch ukaże się również na kartridżu!

Divinity: Original Sin 2 to świetny tytuł RPG, który zadebiutował już ponad dwa lata temu, we wrześniu 2017 roku. Jak jednak wiadomo, dobre tytuły się nie starzeją, więc wiadomość o przeniesieniu przygody na hybrydowe urządzenie od Nintendo ucieszyła wielu fanów.

Teraz informacja zdaje się jeszcze lepsza, albowiem gra otrzyma fizyczne wydanie, za które odpowie Limited Run Games! Jak przekazało Larian Studios na Twitterze, na fizycznym nośniku będzie ona kosztowała $59.99, co oznacza, że będzie trzeba zapłacić 10 dolarów więcej, niż w przypadku wersji cyfrowej. Dla potencjalnych nabywców przygotowano całą grę wraz ze wszystkimi DLC na jednym kartridżu oraz obszerną instrukcję (52 strony). 

Tytuł dostępny jest teraz na PC oraz trzech głównych konsolach do gier: PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Fizyczna wersja na tę ostatnią zadebiutuje na początku przyszłego roku, a już dziś możecie zamawiać wersje przedpremierowe. 

Zainteresowała Cię ta wiadomość? Sprawdź koniecznie także:

Źródło: https://gamingbolt.com/divinity-original-sin-2-switch-version-gets-physical-release-via-limited-run-games

Tagi: divinity: original sin 2 Larian Studios