Iza Łęcka Iza Łęcka 09.12.2019 13:32
Death Stranding płacz streamer
1938V

Death Stranding porusza graczy. Kojima pokazuje płaczących streamerów

Death Stranding odznacza się niezwykle poruszającą historią. Hideo Kojima postanowił przedstawić reakcje streamerów, którzy dotarli do ostatniej sceny. Fani są zdruzgotani przedstawionymi wydarzeniami i nie potrafią ukryć łez.

Ukończenie Death Stranding zajmuje około 40 godzin i choć nie każdy gracz jest zachwycony rozgrywką polegającą na przedzieraniu się przez świat i dostarczeniu paczek, to jednak historia wykreowana przez Hideo Kojimę potrafi zachwycić większość odbiorców. Twórca postanowił pokazać, jak ostatnie sceny wpłynęły na kilka osób.

[UWAGA NA SPOILERY]

To że japoński deweloper potrafi wykreować niezwykle wciągającą historię i nietypową świat, nie powinno nikogo dziwić - już za sprawą MGS-a zaskarbił on sobie spore grono oddanych fanów. Jego najnowsza produkcja również była promowana jako projekt o nowatorskim charakterze.

Kojima w przedstawionym materiale stara się ominąć spoilery, ale zaznaczam, że zobaczycie ostatnie chwile z Death Stranding i możecie ujrzeć moment, który wpłynie na Wasze doświadczenie. Film dobitnie pokazuje jak opowieść Kojimy potrafi wzruszyć graczy, którzy nie byli przygotowani na zakończenie.

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment