Iza Łęcka Iza Łęcka 06.12.2019 10:05
Death Stranding Reedus
1224V

Death Stranding wkrótce pozwoli usunąć samochody pułapki. Kojima pokazał funkcję

Hideo Kojima zapowiedział nową aktualizację do Death Stranding. Jego zespół zajmuje się wprowadzeniem opcji usuwania samochodów blokujących dostęp do niektórych miejsc. Japończyk pokazał nową funkcję.

W Death Stranding pojawił się problem z rozrzuconymi po świecie samochodami, blokującymi dostęp do ważnych miejsc. Deweloperzy muszą więc zareagować – wcześniej potwierdzono, że w połowie grudnia zostanie opublikowana ważna aktualizacja, a teraz otrzymaliśmy mały pokaz funkcji. Hideo Kojima przedstawi prosty sposób na usunięcie samochodów blokujących dostęp do kolejnych lokalizacji.

Ekipa Kojima Productions nie ustaje w ulepszaniu wszelkich aspektów gry. Mówimy o niezwykle szybkiej reakcji, nowe funkcje są obecnie testowane. Wprowadzona aktualizacja jest odpowiedzią na wiele próśb graczy, których pierwsze pozytywne doświadczenia z rozgrywki są umiejętnie utrudniane. Produkcja może okazać się często wybieranym prezentem podczas zbliżających się świąt, dobrze więc żeby nowi sympatycy nie napotykali na trudności.

Death Stranding jest jednym z faworytów do wygrania kilku statuetek podczas The Game Awards 2019 – wydarzenie odbędzie się w przyszłym tygodniu, a pełną relację z imprezy zobaczycie na naszym portalu.

Na naszym portalu przeczytacie również:

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment