Death Stranding 2 może powstać, ale Hideo Kojima stworzyłby grę od zera

Gry
2064V
Death Stranding 2 może powstać, ale Hideo Kojima stworzyłby grę od zera
Mateusz Wróbel | 30.11.2019, 18:58

Hideo Kojima, twórca Death Stranding, odpowiedział na pytanie dotyczące potencjalnej kontynuacji Death Stranding.

Co powiecie na kolejną część Death Stranding? Mam dla Was bardzo dobrą wiadomość - Hideo Kojima podczas World Strand Tour udzielił wywiadu dla internetowego serwisu Vulture, gdzie został wprost zapytany o potencjalną kontynuację Death Stranding

Dalsza część tekstu pod wideo

Hideo Kojima zaczął opowiadać o jego relacjach pomiędzy Normanem Reedusem, czyli bohaterem najnowszej produkcji studia Kojima Productions - Japończyk opowiadał o zaprzyjaźnieniu się z Reedusem i wyraził zainteresowanie dalszą współpracą z aktorem, niekoniecznie przy Death Stranding, ale także przy innych, niezapowiedzianych produkcji od Kojimy. Co ciekawe, potencjalne Death Stranding 2 powstawałoby "od zera" - Kojima miał najprawdopodobniej na myśli nowe podejście do projektu, który miałby wnieść coś świeżego, a nie więcej tego samego - ciekawe co tym razem wymyśliłby Kojima.

Co powiecie na potencjalną kontynuację Death Stranding? Ostatnio chodzą również pogłoski, że Hideo Kojima ma zamiar stworzyć "horror, który przestraszy nawet każdego twardziela" - chcielibyście posterować Normanem Reedusem po raz kolejny w nowej produkcji od Kojimy?

Warto zajrzeć na:

Źródło: vulture.com

Komentarze (62)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper