Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 30.11.2019 18:58
Death stranding
1633V

Death Stranding 2 może powstać, ale Hideo Kojima stworzyłby grę od zera

Hideo Kojima, twórca Death Stranding, odpowiedział na pytanie dotyczące potencjalnej kontynuacji Death Stranding.

Co powiecie na kolejną część Death Stranding? Mam dla Was bardzo dobrą wiadomość - Hideo Kojima podczas World Strand Tour udzielił wywiadu dla internetowego serwisu Vulture, gdzie został wprost zapytany o potencjalną kontynuację Death Stranding

Hideo Kojima zaczął opowiadać o jego relacjach pomiędzy Normanem Reedusem, czyli bohaterem najnowszej produkcji studia Kojima Productions - Japończyk opowiadał o zaprzyjaźnieniu się z Reedusem i wyraził zainteresowanie dalszą współpracą z aktorem, niekoniecznie przy Death Stranding, ale także przy innych, niezapowiedzianych produkcji od Kojimy. Co ciekawe, potencjalne Death Stranding 2 powstawałoby "od zera" - Kojima miał najprawdopodobniej na myśli nowe podejście do projektu, który miałby wnieść coś świeżego, a nie więcej tego samego - ciekawe co tym razem wymyśliłby Kojima.

Co powiecie na potencjalną kontynuację Death Stranding? Ostatnio chodzą również pogłoski, że Hideo Kojima ma zamiar stworzyć "horror, który przestraszy nawet każdego twardziela" - chcielibyście posterować Normanem Reedusem po raz kolejny w nowej produkcji od Kojimy?

Warto zajrzeć na:

Źródło: vulture.com

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment