Iza Łęcka Iza Łęcka 09.12.2019 12:52
PES 2020 Lite
1484V

PES 2020 Lite na zwiastunie. Znamy zawartość i datę premiery darmowej wersji

Konami szykuje wszystkich graczy na darmową wersję PES-a 2020. Gra z dopiskiem Lite zadebiutuje w tym tygodniu - najnowszy zwiastun zdradza zawartość oraz ostateczną datę premiery. Już wkrótce każdy będzie mógł sprawdzić nową piłkę japońskiego studia.

Od premiery eFootball PES 2020 nie minęło jeszcze pół roku, a Konami już teraz decyduje się na opublikowanie darmowej wersji gry. Europejska premiera PES 2020 Lite odbędzie się już dzisiaj na Xboksach One oraz komputerach osobistych (Steam), a gracze na PS4 zagrają od 11 grudnia.

W trakcie rozgrywki zbudujecie zespół w myClub, sprawdzicie lokalną rozgrywkę, kooperację oraz przećwiczycie swoje umiejętności na treningu. Będzie to adekwatny wycinek kodu do dokładnego sprawdzenia, czy warto zainteresować się pełną wersją.

Konami stale rozwija swoją piłkę – deweloperzy już wspominali o przygotowaniu wersji na nową generację, więc ta marka ma ugruntowaną pozycję i jest bezpieczna – nie tak jak Silent Hill. Możemy się spodziewać, że w przyszłym roku usłyszymy o nowym tytule – w końcu Japończycy dopiero związali się z Juventusem długoletnim kontraktem, więc potrzeba odpowiednio wykorzystać zainwestowane miliony.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: eFootball PES 2020 Konami PES Productions