Iza Łęcka Iza Łęcka 09.12.2019 10:31
Sileny Hill lekarka
3006V

Silent Hill zapomniane przez Konami. Domena wystawiona na sprzedaż

Konami w następnych latach najwidoczniej nie zamierza skupiać się na marce Silent Hill. Firma zrezygnowała z przedłużenia głównej domeny gry - teraz każdy może kupić nazwę i opisać błędy Japończyków.

Konami od dawna nie wspomina o nowej odsłonie serii Silent Hill i niestety najwidoczniej nie możemy liczyć na kolejny horror od japońskiego studia. Firma zrezygnowała z przedłużenia domeny „Silent Hill.com”, która do 2008 roku była główną witryną korporacji, a następnie wykorzystywana była jako zbiór odnośników do wiadomości dotyczących serii.

Teraz SilentHill.com może zdobyć każdy – wystarczy wyłożyć 9835 dolarów (około 37 864 zł), by następnie móc stworzyć swój horror i zaprosić do niego oddanych fanów marki Konami. Z drugiej strony gracz może przejąć domenę, by opisać i podsumować wszystkie błędy, które Japończycy popełnili w ostatnich latach. Są to tylko dwa z wielu pomysłów, które pojawiają się w Sieci.

Konami od dawna nie było zainteresowanie prowadzeniem strony SilentHill.com, ale porzucenie nazwy jest dla fanów wymowne. Korporacja może zawsze zaoferować podstronę dla głównej witryny Konami, jednak nazwa, która może zostać wykorzystana przez inne studio lub graczy, powinna zostać zabezpieczona.

Warto także sprawdzić na naszym serwisie:

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/12/07/silent-hill-website-for-sale

Tagi: domena Konami Silent Hill