Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.09.2019 19:20
PES na nowym zwiastunie
1746V

eFootball PES 2020. Krzysztof Piątek w nowym zwiastunie

Jeśli wciąż wahacie się, którą z dwóch, konkurujących o względy graczy, produkcji o piłce nożnej wybrać w tym roku, to być może najnowszy zwiastun tej od Konami pomoże Wam zdecydować. 

Sporym echem odbiła się zmiana nazwy najpopularniejszej gry o piłce nożnej od Konami. Tegoroczna odsłona eFootball PES 2020 oprócz nowego tytułu, ma przynieść całą masę ulepszeń również w kwestii rozgrywki. 

Aby jeszcze bardziej zachęcić niezdecydowanych, do Internetu trafił właśnie najnowszy zwiastun prezentujący zmiany w jednym z ważniejszych trybów, a więc Master League! Co obiecują twórcy? Całkiem sporo, a na ten moment potwierdzono: 

  • Nowy, interaktywny system dialogów
  • Bardziej realistyczne transfery
  • Ulepszony model menadżerów 

Co warto podkreślić, w najnowszym zwiastunie możemy zobaczyć Krzysztofa Piątka w towarzystwie kolegów z AC Milanu. Trzeba przyznać, że wygląd naszego piłkarza został oddany bardzo pieczołowicie. Choć nie powinno być to żadnym zaskoczeniem, albowiem PES rokrocznie prezentuje wysokiej jakości oprawę graficzną. 

Jeśli zwiastun ze zmianami w Master League Was zachęcił, to premiera eFootball PES 2020 już 10 września ma PlayStation 4, Xbox One oraz PC!

Więcej o nadchodzącej grze Konami:

Źródło: YouTube

Tagi: eFootball PES 2020 konami PES Productions

Nie przegap