Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2019 22:00
PES 2020 mobile
2764V

PES 2020 Mobile nadciąga. Konami zdradziło szczegóły

Konami zapowiedziało mobilną wersję eFootball PES 2020. Gracze mogą liczyć na istotne zmiany w rozgrywce , ale niestety tytuł nie zadebiutuje wraz z dużą wersją. Na premierę zaczekamy kilka dodatkowych tygodni.

10 września odbędzie się premiera eFootball PES 2020 na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Konami zapowiedziało czwartą wersję – mobilna gra otrzyma dużą aktualizację w październiku i według deweloperów nadciąga najbardziej rozbudowana odsłona w historii.

Twórcy chcą zbliżyć eFootball PES 2020 Mobile do eFootball PES 2020 przez dodanie do mniejszej wersji wielu elementów z głównej odsłony – na liście zmian znajduje się mechanika Finesse Dribble, która została przygotowana we współpracy z Andrésem Iniestą. Wśród nowości znajduje się także technika First-Touch i w tym wypadku już od pierwszego kontaktu z piłką mamy narzucić swój styl rozgrywki.

W mobilnym wydaniu otrzymamy wszystkie licencje znane z dużej wersji, ale już w grudniu zadebiutuje nowy tryb online – Matchday pozwoli na branie udziału w dynamicznych, sieciowych starciach.

eFootball PES 2020 Mobile zostało przygotowane na Unreal Engine 4, więc tytuł ma wyglądać znacznie lepiej od swojego poprzednika – twórcy poprawili oprawę oraz zadbali o wiele nowych animacji, które mają urzeczywistnić rywalizację. Studio obiecuje także znacznie płynniejsze ruchy piłkarzy.

PES Mobile 2020

Więcej na temat wirtualnej piłki nożnej na naszym portalu:

Źródło: Konami

Tagi: eFootball PES 2020 Konami PES Productions