Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.11.2019 22:30
Cloud Strife Final Fantasy VII Remake
883V

Final Fantasy VII Remake prezentuje Clouda. Gra wciąż zachwyca

Square Enix szykuje się do prezentacji najważniejszych bohaterów z Final Fantasy VII Remake. Najnowszy materiał pokazuje głównego bohatera, który już wkrótce powróci do Midgar, by ponownie rozpocząć swoją wielką przygodę.

Na początku 2020 roku nie zabraknie mocnych gier, jednak trzeba przyznać, że Final Fantasy VII Remake jest jedną z produkcji, obok której trudno będzie przejść obojętnie. Tytuł dosłownie na każdym materiale błyszczy i w tym wypadku z przyjemnością patrzy się nawet na takie zdecydowanie za krótkie filmy.

Studio przygotowało specjalną tapetę, którą możemy wrzucić na ekrany komputerów lub smartfonów – aktualnie skorzystacie z prezentacji Clouda, ale wkrótce otrzymacie także Barreta, Tifę oraz oczywiście Aerith. Identyczną sytuację zobaczycie także w przypadku awatarów – na witrynie Square Enix znajdziecie cztery małe zdjęcia głównego bohatera FF7.

Przedstawione materiały z Final Fantasy VII Remake wciąż zachwycają, ale szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać konkretniejszej kampanii marketingowej, podczas której otrzymamy jeszcze kilka fragmentów rozgrywki i zobaczymy większe zwiastuny.

Więcej o Final Fantasy VII Remake:

Źródło: Twitter

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix