Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.12.2019 12:00
Phoenix Point opóźniony na PC w Game Pass
724V

Phoenix Point. Premiera w Game Passie na PC przesunięta w czasie

Pomimo obietnic, że dobrze zapowiadająca się gra o Snapshot Games trafi do usługi Game Pass na PC już w dniu premiery, twórcy odłożyli plan w czasie.

Phoenix Point to wyczekiwana przez wielu, ciekawa gra od twórców UFO: Enemy Unknown. Niestety, bardzo boleśnie przebiega oczekiwanie na nią dla wielu niecierpliwych. Studio kilkukrotnie przekładało datę premiery i wygląda na to, że gdy wszystko wydawało się dobrze, znów wkradł się kłopot.

Jak możemy przeczytać na oficjalnym forum zespołu, menadżer ds. komunikacji ze społecznością, Kevin Hill, poinformował, że ekipa bierze pełną odpowiedzialność za opóźnienie. Niegotowość gry na premierę PC wynika z niewypełnienia wszystkich obowiązków, które powinny zostać zrobione, aby uruchomić produkt w Microsoft Store 5 grudnia. Członek załogi dodał:

Choć początkowe przeszkody zostały pokonane, spowodowały wiele nowych opóźnień.

Nie jesteśmy aktualnie w stanie dostarczyć tej samej zawartości na Microsoft Store, którą otrzymali gracze innych platform. Chcemy mieć pewność, że wszyscy otrzymają dokładnie ten sam produkt, gdziekolwiek nie będą grać. Musimy się z tym uporać, zanim wypuścimy go w pełni. 

Niestety nie zostały podane żadne daty związane z premierą gry w Microsoft Store oraz, co za tym idzie, usłudze Game Pass na PC. Hill wspomniał jednak, że zespół chce rozwiązać problemy, jak najszybciej. A jeśli nie chcecie czekać, to gra jest już dostępna za pośrednictwem Epic Games Store. Na konsole Xbox One oraz PlayStation 4 trafi w przyszłym roku. 

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://www.onlysp.com/phoenix-point-game-pass-for-pc-release-delayed-indefinitely/

Tagi: Phoenix Point Snapshot Games