Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.11.2019 11:00
Phoenix Point z datą premiery
646V

Phoenix Point z datą premiery! Opóźniana gra może się wreszcie ukazać

Wyczekiwana gra taktyczna od twórcy UFO: Enemy Unknown wreszcie otrzymała dokładną datę premiery na PC! Zagramy jeszcze w tym roku. 

Phoenix Point to bardzo mocno wyczekiwany projekt gry taktycznej, który od kilku miesięcy jest stale przesuwany. Fani powoli tracą cierpliwość, ale wiele wskazuje na to, iż wreszcie poznaliśmy ostateczną datę premiery- przynajmniej wersji na PC. 

Jak głosi informacja prasowa od Snapshot Games, data debiutu gry na platformie Epic Games Store przewidziana została na 3 grudnia 2019 roku. Wszyscy, którzy zdecydowali się na jej zakup w wersji wczesnego dostępu, dostaną automatyczny update do pełnej wersji. Jeśli chodzi o wersję na Xbox One, ta ma pojawić się na początku przyszłego roku. O wydaniu na PlayStation 4 wiemy tyle, że istnieją plany przekazania jej w ręce graczy w przyszłości. 

Przy okazji poznaliśmy także przybliżoną datę premiery pierwszego (z pięciu planowanych) rozszerzenia do gry. DLC, zatytułowane "Blood and Titanium" pojawi się w pierwszych kilku miesiącach nadchodzącego roku. Bardzo możliwe, że będzie to miało miejsce przy okazji premiery gry na konsolę od Microsoftu. 

Jeśli zdążyliście zapomnieć już, czym ów projekt jest, to obejrzyjcie prawie 20-minutowe demo z tegorocznych targów E3:

Sprawdź również inne treści na naszym portalu:

Źródło: https://www.onlysp.com/phoenix-point-launching-in-december-dlc-to-come-early-next-year/

Tagi: Phoenix Point Snapshot Games