Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.11.2019 10:19
Phoenix Point
511V

Phoenix Point gotowy do premiery. Zajawki duchowego spadkobiercy UFO: Enemy Unknown

Wyczekiwana produkcja od autora kultowego UFO: Enemy Unknown zbliża się do nas w szybkim tempie - premiera odbędzi się już na początku grudnia! Pozostaje zatem obejrzeć ostatnie materiały promocyjne.

Julian Gollop i jego zespół skończył już pracę nad Phoenix Point i nic już nie zakłóci premiery gry. Produkcja uderzy na rynek pecetowy dokładnie 3 grudnia 2019 r. Tytuł doczekał się serii filmików promocyjnych, skupionych na różnych frakcjach z gry.

Phoenix Point jest duchowym spadkobiercą i "ewolucją pomysłów" - jak stwierdził Julian Gollop - z kultowego UFO: Enemy Unknown. Gra łączy taktyczne motywy (turowy system walki) z budowaniem bazy i rozwijaniem technologii, która ma pomóc w walce ludzkości z najeźdźcami z kosmosu.

Pytanie co z premierą Phoenix Point na konsolach? Na szczęście Julian Gollop nie zapomniał o obiecanych wersjach na Xbox One i PS4. Produkcja trafi na te platformy w 2020 roku - w pierwszym kwartale na konsolę Microsoftu a w kolejnych miesiącach na PS4. W przypadku PC będziemy mieć do czynienia z premierą ekskluzywną na Epic Games Store.


Tagi: Phoenix Point Snapshot Games ufo