Iza Łęcka Iza Łęcka 06.12.2019 13:58
MechWarrior 5 Mercenaries robot
398V

MechWarrior 5: Mercenaries na wybuchowym zwiastunie. Twórcy przygotowują do premiery

Wielkie mechy wyruszą na łowy w przyszłym tygodniu, co skłoniło zespół Piranha Games do zaprezentowania zwiastunu premierowego MechWarrior 5: Mercenaries. Materiał podkreśla atuty produkcji, w której gigantyczne maszyny staną do walki na wielkich arenach.

Akcja MechWarrior 5: Mercenaries zaprowadzi nas do 3015 roku, a dokładnie do ostatniej dekady Trzeciej Wojny o Sukcesję. Gracze wcielą się w młodego najemnika, który wykorzystując mecha będzie wykonywał zadania od różnych frakcji. Akcja ma toczyć się aż do 3049 roku i przedstawić początek Inwazji Klanu.

Premierowy zwiastun przedstawia najlepszy element gry – wielkie maszyny prowadzą zaciekłe walki dzierżąc gigantyczne bronie. Podczas misji dokonamy destrukcji kilku budynków. Posiadacze nowych kart graficznych firmy NVIDIA mogą liczyć na pełne wsparcie ray tracingu – wybuchy będą prezentować się jeszcze lepiej.

Premiera MechWarrior 5: Mercenarie odbędzie się 10 grudnia. Gra będzie dostępna wyłącznie w Epic Games Store. W swoim czasie decyzja deweloperów została mocno skrytykowana przez wyczekujących na produkcję fanów.

Przeczytaj koniecznie:

Źródło: https://gamingbolt.com/mechwarrior-5-mercenaries-gets-destructive-launch-trailer

Tagi: MechWarrior 5: Mercenaries Piranha Games trailer zwiastun