Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.11.2019 11:40
MechWarrior 5
1014V

MechWarrior 5 z nową rozgrywką. Wyłączone komentarze w reakcji na gniew fanów

Wiadomo już, że Mechwarrior 5: Mercenaries trafi w modelu tymczasowej wyłączności do Epic Games Store. Teraz pora na nowe, świetnie wyglądające materiały gameplayowe.

MechWarrior 5: Mercenaries znajduje się już na ostatniej prostej przed premierą, która nastąpi 10 grudnia 2019 r. Deweloperzy podkreślają, że nic już nie zagrozi wyznaczonemu terminowi - produkcja znajduje się już w końcowej fazie.

Oczywiście część osób przyzwyczajonych do Steama narzeka mocno na ekskluzywną umowę z Epic Games (na premierę na Steam poczekamy 12 miesięcy). Wydawca wolał w związku z tym wszystkim wyłączyć komentarze pod nowym filmikiem gameplayowym na YouTube, bo wiele osób wylewa cały czas gorzkie żale.

W zasadzie trudno się jednak dziwić wydawcy MechWarrior 5: Mercenaries, któremu na Epic Games Store zaproponowano po prostu znacznie korzystniejsze warunki finansowe. Epic Games pobiera o wiele mniejszą prowizję od sprzedaży, niż Steam. Firma z pewnością zapłaciła też twórcom nowego MechWarriora za ekskluzywną umowę.

Jak oceniacie zaprezentowany gameplay z MechWarrior 5: Mercenaries? Czy seria idzie wg was w dobrym kierunku?

Warto spojrzeć:

Tagi: MechWarrior 5: Mercenaries Piranha Games