Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.11.2019 10:00
MechWarrior 5 nowy zwiastun
456V

MechWarrior 5 robi wrażenie. Kolejny zwiastun produkcji dla fanów ogromnych robotów

Pomimo kilku kontrowersji, trzeba przyznać, iż nadchodząca część MechWarrior wygląda zaskakująco dobrze. Najnowszy zwiastun prezentuje kreator scenerii. 

MechWarrior 5: Mercenaries wygląda na idealny projekt dla fanów wszelkiej maści mechanicznych robotów. Projekt od Piranha Games zapowiada się niezwykle obiecująco i trzeba przyznać, że wizualnie robi bardzo pozytywne wrażenie.

Najnowszy materiał wideo prezentuje nam, przede wszystkim, kreator scenerii. Wygląda na to, że dostaniemy całkiem sporo opcji doboru wielu aspektów mapy. Pozwoli to skutecznie zapobiec szybkiemu znużeniu samą grą i ewentualnymi brakami w mechanice. Co ciekawe, na zwiastunie widać, że najprawdopodobniej nasze własne twory będziemy mogli przesyłać do znajomych

Oprócz przedstawienia kreatora dostaliśmy kilkadziesiąt sekund wartkiej akcji, w której możemy oglądać sceny walczących robotów. Wszystko w świetnie pasującej, podnoszącej klimat produkcji, oprawie dźwiękowej. 

Gra zadebiutuje już 10 grudnia 2019 roku i miejmy nadzieję, że okaże się, choć tak dobra, jak zapowiadają to materiały, które dane nam było oglądać. Produkcja trafi wyłącznie na PC i premierowo tylko na Epic Games Store. 

Przeczytaj koniecznie również:

Źródło: YouTube

Tagi: MechWarrior 5: Mercenaries Piranha Games