Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2019 21:03
Wiedźmin Netflix
3155V

Wiedźmin od Netflix na efektownym fragmencie. Geralt zabija kolejnych rycerzy

Pierwsi dziennikarze już oglądają „Wiedźmina” od Netflix, więc platforma chętnie dzieli się kolejnymi fragmentami historii. Dzisiaj możemy spojrzeć na wycinek z czwartego epizodu, który jest adaptacją „Kwestii ceny”.

„Wiedźmin” od Netflix został przygotowany na podstawie pracy Andrzeja Sapkowskiego, więc podczas oglądania poszczególnych odcinków zobaczymy wydarzenia znane z książek pisarza. W czwartym epizodzie zobaczymy znaną scenę z opowiadania „Kwestia ceny”, w której to Geralt został zaproszony na dwór królowej Calanthe. Wiedźmin miał otrzymać od Lwicy z Cintry specjalne zadanie, jednak zanim został zaznajomiony ze szczegółami, na uczcie, która miała zakończyć się wybraniem kandydata na rękę księżniczki Pavetty, pojawia się Jeż z Erlenwaldu. Ze względu na swoje śluby nie ściąga on hełmu do północy i oświadcza, że zgodnie z prawem niespodzianki – to jemu należy się Pavetta.

Jak dobrze pewnie pamiętacie – Calanthe nie jest zadowolona z tej sytuacji i Sapkowski w swojej pracy dokładnie opisał następne wydarzenia, które właśnie zostały zaprezentowane przez Netflix. Henry Cavill pojawił się w programie Jimmy Kimmel Live, gdzie miał okazję opowiedzieć o pracy na planie serialu i zaprezentował fragment historii. Konkretny materiał zobaczycie od 6:23.

Trzeba przyznać, że wygląda to nieźle. Wszystkie sceny walki w „Wiedźminie” zostały odegrane przez samego Henry'ego Cavilla, który nie zgodził się na występowanie na zielonym tle i chciał za każdym razem stanąć do walki z osobą, by móc jak najlepiej zaprezentować poszczególne sceny.

Na naszym serwisie przeczytacie również inne teksty poświęcone filmom i serialom:

Źródło: https://bloody-disgusting.com/tv/3596516/henry-cavill-shares-witcher-sword-fight-sequence-jimmy-kimmel-live-video/

Tagi: fragment Netflix wiedźmin wiedźmin netflix