Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2019 16:43
PlayStation
2314V

Sony świętuje 25-lecie PlayStation serią tapet. Firma chce upiększyć nasz sprzęt

Świat wyczekuje na nowe informacje o PS5, ale Sony wciąż trzyma nas w niepewności i publikuje serię tapet, które mają upiększyć nasze komputery, smartfony oraz tablety. Zobaczcie ładne grafiki.

Sony od poniedziałku świętuje 25-lecie PlayStation, ale aktualnie możemy śmiało powiedzieć, że firma w bardzo spokojny sposób wspomina pierwszą konsolę. Otrzymaliśmy bardzo przyjemną wiadomość od Jima Ryana, a teraz w zasadzie czekamy na więcej.

Małą niespodzianką mają być specjalne tapety, które mają upiększyć sprzęt fanów PlayStation – wykorzystano tutaj motywy ze wszystkich konsol Sony – PlayStation, PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation 4, a nawet nie zapomniano o PlayStation Portable i PlayStation Vicie.

Firma stawia na kilka wersji kolorystycznych, a sam motyw jest całkiem przyjemny. W sumie sympatycy marki PlayStation mogą skorzystać z tego małego podarku – pamiętajcie też o sprawdzeniu skrzynek e-mail, na których mogły trafić zniżki na zakupy w PlayStation Store oraz świąteczne motywy

PlayStation 25-lecie tapety 1

PlayStation 25-lecie tapety 2

PlayStation 25-lecie tapety 3

PlayStation 25-lecie tapety 4

Posiadacze PS4 powinni zainteresować także poniższe wiadomości:

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2019/12/03/celebrate-playstations-25th-anniversary-with-these-awesome-console-wallpapers/

Tagi: playstation PlayStation 2 playstation 3 playstation 4 ps2 ps3 ps4 tapety