Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2019 18:15
Samsung Galaxy Fold 2
1625V

Samsung Galaxy Fold 2 ma bardzo pozytywnie zaskoczyć ceną. Samsung celuje w milionową sprzedaż

Po licznych perypetiach Samsung w końcu wrzucił na rynek Samsunga Galaxy Fold, który choć nie podbił rynku, to jednak pokazał, że użytkownicy chętnie sięgną po składane smartfony. Firma opracowuje drugą wersję urządzenia i Galaxy Fold 2 ma bardzo pozytywnie zaskoczyć ceną.

W październiku miałem okazję wspominać na portalu o pewnej ciekawostce. Samsung Galaxy Fold trafił do Polski w cenie 9000 zł i nawet w tej sytuacji – urządzenie zostało wyprzedane. Klienci czekają na innowacyjny smartfon i wysokie zainteresowanie pojawiło się także w innych krajach.

Najnowsze plotki są bardzo interesujące, ponieważ według doniesień – Samsung Galaxy Fold 2 będzie dostępny za około 845 dolarów. Samsung podobno dopracował bryłę i chce sprzedać ponad 6 mln urządzeń.

Cena na poziomie 3270 zł za składany smartfon z dużym ekranem? Jeśli plotki zostaną potwierdzone, to Samsung może wprowadzić na rynek prawdziwy hit, który zostanie bardzo ciepło przyjęty przez rynek. Pierwszy model pomimo licznych problemów oraz kruchej konstrukcji, miał osiągnąć 500 000 sprzedanych egzemplarzy, więc jeśli Samsung dopracuje sprzęt, to 6 mln jest jak najbardziej osiągalne.

Samsung Galaxy Fold 2 ma jednak zostać zaprezentowany dopiero w sierpniu 2020 roku, ponieważ w pierwszych miesiącach przyszłego roku firma skupi się na promocji Samsunga Galaxy S11. Fold 2 ma trafić na rynek pomiędzy Galaxy 11 a Galaxy Note 11.

Producent na pewno będzie zmuszony do pewnych „cięć” w konstrukcji, jednak nawet w tej sytuacji sprzęt może okazać się prawdziwym hitem

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o projektach Samsunga:

Źródło: https://wccftech.com/galaxy-fold-2-to-reportedly-cost-less-than-1000

Tagi: galaxy fold Samsung Galaxy Samsung Galaxy Fold Samsung Galaxy Fold 2