Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.11.2019 09:35
Samsung Star Wars
1156V

Samsung wykorzystuje Gwiezdne Wojny w świątecznej reklamie

Gwiezdne Wojny to teraz, przed premierą The Rise of Skywalker w kinach i znakomitym Mandalorianem w Disney+, to wyjątkowo gorący temat. Samsung postanowił wykorzystać ten motyw.

Samsung postanowił wykorzystać szajbę na "Gwiezdne Wojny" i zbliżające się święta Bożego Narodzenia do reklamowania przede wszystkim swoich smartfonów z serii Galaxy (dokładnie modelu Galaxy Note10 i S10).

Klip wideo pokazuje jak dzieciak przekonuje swojego tatę, żeby przygarnął psa ze schroniska, który wygląda jak Chewbacca ze "Star Wars". Oczywiście przekonywanie odbywa się z pomocą interfejsów różnych urządzeń marki Samsung - przede wszystkim smartfonów, ale również telewizorów i smartwatchy (w klipie pojawia się Samsung Galaxy Watch Active2) Wyszła z tego całkiem sympatyczna reklama.

Jeśli chodzi o kinową premierę "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie" to film zobaczymy w polskich kinach od 19 grudnia 2019 r. Nie wiadomo natomiast, kiedy wystartuje na naszym rynku Disney+, gdzie można obejrzeć serial "The Mandalorian".

Tagi: galaxy Samsung smartfon smartfony