Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.11.2019 19:13
Samsung Galaxy S11+
1944V

Samsung Galaxy S11+ bez tajemnic. Samsung szykuje dużą wysepkę z obiektywami - jeden to 108 Mpix

Samsung nie dopilnował informacji o kolejnym smartfonie. Samsung Galaxy S11+ został zaprezentowany i urządzenie charakteryzuje się mocno wystającą wysepką, na której znajduje się aż pięć obiektywów.

Samsung Galaxy S11+ zostanie zaprezentowany w lutym przyszłego roku, ale już teraz niezawodny Steve H.McFly przedstawił konkretne materiały prezentujące smartfon. Firma postawi na podobną bryłę względem Samsunga Galaxy S11, jednak tym razem wysepka będzie jeszcze bardziej wystająca.

Samsung Galaxy S11+ z pięcioma obiektywami

Samsung Galaxy S11+ otrzyma 6,9-calowy ekran z zakrzywionymi bokami. Urządzenie skorzysta z czujnika linii papilarnych, który zostanie schowany pod ekran, a sam panel to Dynamic AMOLED, który ma zapewnić piękne kolory.

Urządzenie z przodu nie będzie wyróżniało się szczególnie względem Samsunga Galaxy S11, jednak warto zwrócić uwagę na plecy, gdzie pojawi się mocniej wysunięta wysepka. Firma postawi na pięć obiektywów oraz dwa czujniki. Główny aparat to tym razem 108 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, dzięki któremu przygotujemy zdjęcia w rozdzielczości QHD+ oraz nagramy wideo w 8K. We wspomnianych sensorach znajdzie się także lampa błyskowa oraz prawdopodobnie – laserowa automatyczna regulacja ostrości.

Przeciek potwierdza również metalowy korpus, którego ramka będzie teraz znacznie smuklejsza (jeszcze więcej szkła), a wymiary smartfona prezentują się następująco: 166.9 x 76 x 8.8 mm (10,2 mm w miejscu tylnej kamery).

Steve H.McFly wspomniał również o pewnej ciekawostce – Samsung ma spory problem z przeciekami w listopadzie:

Samsung Galaxy S11+ - prezentacja

Samsung Galaxy S11 Plus - 1

Samsung Galaxy S11 Plus - 2

Samsung Galaxy S11 Plus - 3

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o projektach Samsunga:

Źródło: https://cashkaro.com/blog/samsung-galaxy-s11-plus-renders/115161

Tagi: samsung Samsung Galaxy Samsung Galaxy S11 Samsung Galaxy S11 Plus Samsung Galaxy S11+