Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.11.2019 16:54
Samsung Galaxy S11
1222V

Samsung Galaxy S11 z odświeżonym wyglądem. Prezentacja flagowca

Samsung szykuje się do premiery kolejnego smartfona z serii Galaxy i w Sieci wylądowały szczegółowe rendery prezentujące urządzenie. Samsung Galaxy S11 nie zaoferuje rewolucji, ale zestaw kamer wygląda bardzo intrygująco.

Samsung czerpie garściami z dużego zainteresowania swoimi smartfonami, więc systematycznie na rynku pojawiają się nowe modele. Seria Samsung Galaxy S11 zostanie zaprezentowana w lutym, więc już teraz bryła powinna być przygotowana na prezentację, a marketingowcy właśnie dogadują ostatnie materiały promocyjne urządzenia.

Samsung Galaxy S11 – wygląd

W Sieci wylądowały już pełne materiały prezentujące produkt – nie jest to jeszcze faktyczne zdjęcie, ale rendery opublikowane przez specjalistów z 91mobiles, którzy często docierają do konkretów..

Samsung Galaxy S11 na pierwszy rzut oka nie będzie się znacząco wyróżniał od swojego poprzednika. Firma jednak zrezygnowała teraz z umiejscowienia kamer na boku i każdy model otrzyma sensor na środku. Sprzęt we wszystkich wariantach otrzyma zakrzywiony wyświetlacz po obu bokach i jedynie zmienią się rozmiary – dziennikarze potwierdzają, że najmniejszy ekran w tym roku wyniesie 6,3-cala a największy aż 6,9-cala.

Znacznie ciekawiej wygląda tył, ponieważ widzimy w tym miejscu system kamer w kształcie litery L, który został również dostrzeżony na renderach nadchodzących smartfonów Galaxy A51 i A71. Znajdziemy tutaj aż pięć sensorów – trzy to standardowe aparaty, jeden odpowiada za 3D ToF, jednak cel ostatniego nie jest aktualnie znany. Firma stawia także na lampę błyskową LED oraz laserowy autofokus.

Samsung Galaxy S11 - rendery 1

Samsung Galaxy S11 - rendery 2

Samsung Galaxy S11 – szczegóły

Kolejne przecieki potwierdzają, że Samsung Galaxy S11 otrzyma 108-megapikselowy aparat główny, który ma zaprezentować fantastyczną jakość zdjęć. Urządzenie otrzyma 5-krotny zoom optyczny z technologią Deep Fusion oraz między innymi nagrywanie materiałów wideo w rozdzielczości 8K.

Samsung prawdopodobnie zaoferuje panel Dynamic AMOLED, który obsługuje HDR10+ z rozdzielczością QHD+ i jest wyposażony w ultradźwiękowy skaner linii papilarnych na wyświetlaczu. Seria Galax S11 otrzyma także odświeżanie ekranu na poziomie 120 Hz.

Użytkownicy skorzystają także z mocy Qualcomm Snapdragon 865 SoC/Exynos 990 SoC (w zależności od rynku) i według najnowszych doniesień – do wszystkich modeli trafi łączność 4G i 5G.

Polecamy także:

Źródło: https://www.91mobiles.com/hub/samsung-galaxy-s11-render-design-exclusive/

Tagi: Galaxy S11 Samsung Galaxy Samsung Galaxy S11