Iza Łęcka Iza Łęcka 02.12.2019 07:00
James Bond No Time To Die
1410V

James Bond powraca. Teaser No Time To Die potwierdza datę premiery pełnego zwiastuna

Nowe sceny z kolejnej przygody Jamesa Bonda zapowiadają prezentację pełnego zwiastuna „No Time To Die”. „Bond 25” trafi do kin w kwietniu, będąc ostatnim występem Daniela Craiga w roli niezawodnego agenta brytyjskich służb specjalnych.

Universal Pictures w nocy zapowiedziało publikację pierwszego, pełnego trailera „No Time To Die”. Będzie to 25 film z Jamesem Bondem w roli głównej i piąty występ Daniela Craiga w garniturze najbardziej znanego agenta MI6. Brytyjczyk zapowiedział, że najnowsza opowieść będzie jego ostatnim występem w tym uniwersum.

Zanim jednak przyjdzie nam zobaczyć wielkie pożegnanie, w najbliższą środę zostanie zaprezentowany materiał, który przygotuje fanów serii na nową przygodę. W filmie obok Daniela Craiga pojawi się jeszcze kilku powracających aktorów oraz aktorek (Ralph Fiennes, Lea Seydoux, Naomie Harris, Jeffrey Wright, Rory Kinnear, Ben Whishaw), jednak to angaż Ramiego Maleka („Mr. Robot”, „Bohemian Rhapsody”) budzi największe zainteresowanie mediów. Laureat ubiegłorocznego Oscara w kategorii „Najlepszego aktora pierwszoplanowego” (Freedie Mercury w „Bohemian Rhapsody”) zostanie głównym przeciwnikiem Bonda. W filmie wystąpią także: Ana de Armas, Lashana Lynch, Billy Magnussen, David Dencik i Dali Benssalah.

W „No Time To Die” James Bond będzie musiał stawić czoła „niebezpieczeństwu, jakiego świat nigdy wcześniej nie widział”. Ciesząc się zasłużoną emeryturą, niespodziewanie nadejdzie czas powrotu do starych obowiązków – został bowiem porwany naukowiec, którego wiedza może zagrozić bezpieczeństwu każdego człowieka na planecie.

Wyprodukowanie nowej przygody James Bonda kosztowało 250 mln dolarów. „No Time To Die” trafi do polskich kin jako „Nie czas umierać” już 3 kwietnia.

Zachęcamy także do naszych innych tekstów:

Źródło: YouTube.com

Tagi: bond 25 james bond no time to die teaser zajawka