Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2019 14:16
Ski Jumping Pro VR
1831V

Ski Jumping Pro VR na PS4 i PC. Skoki narciarskie w wirtualnej rzeczywistości

Na początku przyszłego miesiąca każdy zainteresowany sprawdzi swoje umiejętności na skoczniach narciarskich. Kalypso Media zapowiedziało Ski Jumping Pro VR i produkcja zmierza na dwie platformy.

Kalypso Media to niemiecki wydawca, którego możecie dobrze kojarzyć z wrzucenia na rynek między innymi serii Tropico. Firma oferuje zróżnicowane produkcje i już na początku przyszłego miesiąca do katalogu wydawnictwa dołączy gra podejmująca temat skoków narciarskich.

Ski Jumping Pro VR to najnowszy tytuł Yippee Entertainment, który ma zapewnić „oszałamiające przeżycia w VR”. Twórcy zapowiadają bardzo realistyczną rozgrywkę, różne tryby (kariera, szybkie skoki), a podczas zabawy sprawdzimy 62 imprezy odbywające się w 19 unikalnych miejscach świata. Autorzy zadbali także o rozbudowany edytor postaci.

„Gra Ski Jumping Pro VR gwarantuje bezkonkurencyjne wrażenia w trakcie szaleńczych zjazdów z ośnieżonych skoczni narciarskich. Dzięki skrajnie realistycznej rozgrywce VR poczujesz zapierające dech w piersiach wysokość i prędkość. Utrzymuj równowagę i ląduj jak zawodowiec, jeśli chcesz zostać skoczkiem, który nie ma sobie równych. Jednoosobowy tryb kariery i liczne zawody sprawiają, że Ski Jumping Pro VR jest najlepszą symulacją sportów zimowych.”

Premiera Ski Jumping Pro VR odbędzie się 6 grudnia. Gra zmierza na PS4 (PS VR) oraz PC (HTC Vive) i produkcja może okazać się sporą przyjemnością dla fanów skoków. Studio zadbało o polskie napisy.

Aktualnie wydawca podzielił się serią screenów, które zobaczycie w naszej galerii.

Ski Jumping Pro VR screen 1

Ski Jumping Pro VR screen 2

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.kalypsomedia.com/eu/blog/detail/sCategory/154/blogArticle/374

Tagi: Ski Jumping Ski Jumping Pro Ski Jumping Pro VR