Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.11.2019 15:10
Oculus Rift S
849V

Oculus Rift S w lepszej cenie z okazji Black Friday. Gogle pozwolą pograć w Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx pobudziło fanów wirtualnej rzeczywistości, którzy rzucili się na gogle od Valve. Trzeba jednak pamiętać, że nadchodząca gra będzie także dostępna na innym sprzęcie do VR. Z tego powodu warto zainteresować się nową promocją na Oculus Rift S.

Zapowiedź Half-Life: Alyx sprawiła, że wielu graczy sięgnęło po Valve Index, jednak nie możemy zapomnieć o innych goglach VR. Aktualnie klienci mogą zainteresować się ciekawą promocją, dzięki której Oculus Rift S kupicie za 399 euro (z 449 euro). Mówimy tutaj o zaoszczędzeniu 214 zł, które możecie przeznaczyć na przykładowo nową grę. 

Sprzęt może okazać się naprawdę dobrym wyborem, ponieważ Oculus Rift S oferuje świetną jakość VR, a jednocześnie właśnie na tym sprzęcie od czasu do czasu pojawiają się ekskluzywne tytuły. Nad exami dla Oculusa pracują między innymi Ready at Dawn, Insomniac Games, 4A Games oraz Epic Games.

To zdecydowanie jedna z lepszych propozycji dla fanów wirtualnej rzeczywistości, więc jeśli faktycznie zamierzacie sięgnąć po VR (dla między innymi Half-Life: Alyx), to możecie zainteresować się tą promocją. Oferta trwa do 2 grudnia.

Giovanne, dzięki za info!

Jesteście zainteresowani innymi promocjami na Black Friday?

Tagi: Half-Life: Alyx Valve Valve Corporation