Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.11.2019 15:36
goldeneye 25
990V

GoldenEye 25. Remake kultowego GoldenEye 007 wygląda zaskakująco dobrze! Gameplay i screeny

Słowo "kultowy" jest często nadużywane w branży, ale w przypadku GoldenEye 007 można go użyć z czystym sumieniem. Gra stanowiła rewolucję na N64, oferując wspaniały gameplay dla kilku graczy. Swego czasu pojawił się pomysł stworzenia remastera tej strzelaniny przez Rare, który nie wypalił. Na szczęście koncepcję podjęli fani.

Pomysł stworzenia oficjalnego remastera HD GoldenEye 007 przez Rare spalił na panewce i produkcja w takiej formie nigdy nie ujrzała światła dziennego (tutaj możecie zobaczyć, jak prezentowała się robota Rare).

Na szczęście wiernym remake'iem kultowego GoldenEye 007 zajmują się obecnie fani z grupy GE25 Dev. Najnowsze screenshoty i gameplay potwierdzają, że idzie im niesamowicie dobrze. Projekt GoldenEye 25 wygląda pięknie na obrazkach i - co chyba najważniejsze - zostanie opublikowany za darmo w sierpniu 2022 roku na PC.

Miejmy nadzieję, że ten projekt powstający na silniku Unreal Engine 4 nie zostanie skasowany przez problemy prawne. Trzymajmy zatem kciuki za wydanie GoldenEye 25.


Warto sprawdzić:

Tagi: fanowski remake GoldenEye 007 goldeye Nintendo Rare retro