Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.08.2016 08:11
Tak miał wyglądać remake kultowego GoldenEye 007 - mamy 30 minut rozgrywki!
2027V

Tak miał wyglądać remake kultowego GoldenEye 007 - mamy 30 minut rozgrywki!

Słowo "kultowy" jest często nadużywany w branży, ale w przypadku GoldenEye 007 można go użyć z czystym sumieniem. Gra stanowiła rewolucję na N64, oferując wspaniały gameplay dla kilku graczy. Swego czasu pojawił się pomysł stworzenia remastera tej strzelaniny...

Niestety pomysł stworzenia remake'a HD GoldenEye 007 został anulowany i produkcja w takiej formie nigdy nie ujrzała światła dziennego. Użytkownik Rare Thief dokopał się jednak do materiałów wideo pozyskanych od deweloperów z Rare, które pokazują jak taka wzbogacona konwersja miała wyglądać.

Niestety w poniższym materiale brakuje najbardziej kochanego przez graczy multiplayera z klasycznego hiciora. Możemy za to przyjrzeć się rozgrywce w pięciu misjach z kampanii singleplayer. W filmiku widać też opcję zamiany nowych tekstur na oryginalne tekstury, które były dostępne na Nintendo 64.

Remake HD GoldenEye planowany był w 2008 roku jako tytuł dla Xbox Live Arcade, ale został skasowany ze względu na brak porozumienia prawnego z Nintendo.

 

Tagi: gameplay goldeneye nintendo 64 remake