Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2019 14:34
Irlandczyk Netflix
2321V

Irlandczyk na Netflix. Jeden z najlepszych filmów roku dostępny, więc platforma zdradza szczegóły

„Irlandczyk” to zdecydowanie jeden z najlepszych filmów 2019 roku. Widzowie nie muszą tym razem wychodzić z domów, by zobaczyć produkcję w okolicy premiery. Film od dzisiaj jest dostępny na Netflix i wszyscy zainteresowani mogą poświęcić ponad 3 godziny na najdłuższą opowieść Martina Scorsese.

Netflix od kilku dni jest dostępny w wybranych kinach, ale jest to wyłącznie zagrywka platformy, która musi „odbębnić” godziny wyświetleń, by „Irlandczyk” mógł walczyć o najwyższe laury – w tym o Oscary. Firma rozpoczęła promocję produkcji w ubiegłym roku tuż po zakończeniu gali i w tym terminie otrzymaliśmy pierwszy teaser. Następnie korporacja małymi krokami przedstawiała film, który od dzisiaj jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych.

Jest to na pewno dobry moment na zapoznanie się z opowieścią, która ma dużą szansę na osiągnięcie wielkiego sukcesu. Netflix jest przekonany, że Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci, Martin Scorsese zapewnią widzom wyjątkowe wrażenia. Pamiętajcie tylko o jednym: film trwa 3 godziny i 29 minut.

Platforma postanowiła uczcić premierę i zaprezentowała materiał prezentujący prace na planie. Aktorzy opowiadają o pewnym problemie związanym z czasem akcji – jak wiadomo wydarzenia przedstawiają historię w kilku okresach życia bohaterów, więc autorzy musieli zadbać o pewne odpicowanie między innymi Roberta De Niro.

Z tego miejsca zapraszam społeczność na naszą recenzję Irlandczyka.

Na naszym serwisie sprawdzicie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Irlandczyk Netflix