Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.11.2019 18:14
Castlevania Netflix
1484V

Castlevania powróci na Netflix w grudniu! Platforma szykuje niespodziankę

„Castlevania” została ciepło przyjęta przez widzów platformy Netflix i najwidoczniej korporacja postanowiła tym razem zrobić widzom niespodziankę. Trzeci sezon serialu pojawił się na grudniowej rozpisce.

Pierwszy sezon „Castlevanii” trafił na Netflix w lipcu 2017 roku i serial został bardzo ciepło przyjęty przez widzów. Na początek otrzymaliśmy zaledwie cztery odcinki, ale już w październiku 2018 roku fani mogli zobaczyć drugą historię – tym razem podzieloną na osiem epizodów.

1 listopada 2018 roku potwierdzono prace nad trzecim sezonem, jednak od tego czasu nie otrzymaliśmy wielu informacji dotyczących produkcji. W zasadzie nie zobaczyliśmy aktualnie nawet jednego zwiastuna, jednak premiera „Castlevania 3” ma odbyć się 1 grudnia!

Taka wiadomość pojawiła się na profilu Netflix Nordic, który zaczął odliczać do najbliższych premier. Widzowie z krajów nordyckich mogą szykować się na między innymi „Faceci w czerni II”, jednak „Castlevania 3” tak jak „Irlandczyk” to produkcje oryginalne platformy, które debiutują jednocześnie na całym świecie.

Na ostateczną informację musimy jeszcze zaczekać, jednak wkrótce powinniśmy otrzymać stosowny trailer, który zapowie premierę.

Dla przypomnienia, Netflix wcześniej podał rozpiskę grudniowych premier.

[Aktualizacja #1]

Netflix usunął wiadomość... Ale mamy screen:

Castlevania 3 Netflix

Na naszym serwisie sprawdzicie również:

Źródło: Twitter

Tagi: castlevania castlevania 3 netflix