Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2019 20:58
Lizzie Armanto Tony Hawk
694V

Tony Hawk rozwija nową grę dla fanów deski. Lizzie Armanto wystąpi w grze

Lizzie Armanto to amerykańska skateboardzistka, która osiągnęła kilka sukcesów i w ostatnim wywiadzie powiedziała kilka słów za dużo. Amerykanka podczas rozmowy potwierdziła prace nad nową grą dla fanów deski. Za tytuł odpowiada Tony Hawk.

Tony Hawk od 2018 roku nie współpracuje już z Activision nad rozwojem zręcznościowych symulatorów podejmujących temat jazdy na desce, ale utalentowany skater chce zapewnić graczom nową produkcję. Taką wiadomość zdradziła Lizzie Armanto, która wystąpi w grze.

Lizzie Armanto cieszy się ostatnio dużą popularnością – skatebordzistka zgarnęła kilku sponsorów, jej materiały są oglądane przez fanów deski, więc Amerykanka ma okazję udzielać wywiadów na temat swojej kariery. Wspominam o tym nie bez powodu, ponieważ Lizzie w październiku rozmawiała z dziennikarzem The Nine Club, któremu została zapytana o swój występ w Tony Hawk's Pro Skater 5 i kobieta potwierdziła, że pojawi się także w nowej grze Hawka.

Fani serii Tony Hawk's Pro Skater nie byli specjalnie zainteresowani tą rozmową, ale po dzisiejszych rewelacjach dotyczących Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 Remastered zaczęli szukać potwierdzenia tych informacji. W taki sposób natrafili na wywiad, który... Został już zmieniony. Dziennikarze wycieli problematyczny fragment.

Na szczegóły dotyczące projektu musimy zaczekać, ale najwidoczniej Tony wziął sprawę w swoje ręce. Pytanie pozostaje teraz w zasadzie jedno – czy Activision pracuje także nad odświeżeniem dwóch wspomnianych odsłon?

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić artykuły:

Źródło: https://www.gamesradar.com/activision-is-working-on-tony-hawks-pro-skater-remakes-according-to-this-gnarly-new-rumor

Tagi: thps tony hawk Tony Hawk's Pro Skater