Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2019 16:35
Final Fantasy VII Remake Cloud
1507V

Final Fantasy VII Remake wygląda cudownie na nowych screenach. Twórcy pokazują opcje

Square Enix nie zapomina o Final Fantasy VII Remake. Najnowsze materiały z odświeżonego klasyka wyglądają kapitalnie i przypominają graczom o powrocie wielkiej gry. To może być jedna z najważniejszych gier tej generacji.

Na początku 2020 roku zadebiutuje kilka bardzo mocnych gier, jednak Final Fantasy VII Remake może okazać się jedną z najważniejszych produkcji. Square Enix zaprezentowało kolejne materiały, które potwierdzają bardzo wysoką jakość nadciągającej historii.

Deweloperzy tym razem zaprezentowali bronie, bohaterów, materie oraz udostępnili menu, które pokazuje możliwość przełączenia ze współczesnych na klasyczne walki. Gracze otrzymają także dostęp do trybu „Easy” i w tym wypadku pewnie będziemy jedynie obserwować akcję na ekranie.

W opcjach otrzymamy także możliwość zmiany poziomu trudności, mini-mapy czy też samych napisów – będzie to szczególnie ważne dla graczy, którzy lubią nie tylko zapoznać się z oryginalnymi głosami, ale preferują także tekst na ekranie.

Jednego Final Fantasy VII Remake nie można odebrać – gra nawet na screenach wygląda fantastycznie, więc sympatycy marki powinni zacierać rączki. Na kolejne fragmenty historii pewnie nam zaczekać kilka lat, ale do tego czasu na pewno dobrze sprawdzimy pierwszą historię z siódemki.

Final Fantasy VII Remake 1

Final Fantasy VII Remake 2

Final Fantasy VII Remake 3

Final Fantasy VII Remake 4

Final Fantasy VII Remake 5

Więcej o tym remake'u przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Square Enix

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix