Iza Łęcka Iza Łęcka 21.10.2019 10:24
final fantasy VII remake walka
595V

Final Fantasy VII Remake pozwoli na dostosowanie ataków. Twórcy stawiają na dynamiczne combosy

Square Enix pozwoli na poznanie odświeżonego Final Fantasy VII z klasyczną lub współczesną walką. Japończycy chcą zebrać pochwały od różnorodnej publiki, więc zajmą się dostosowaniem rozgrywki w obu trybach. Decydując się na szybką akcję, dokładnie dostosujecie menu ataków.

Final Fantasy VII Remake zaoferuje graczom różnorodne doświadczenie. Twórcy stawiają na idealne dopracowanie zarówno klasycznej walki, która przypomni nam najlepsze momenty sprzed lat, jak i pojedynków, które mechaniką bardziej wpasowują się we współczesne realia. Tutaj wybór należy do graczy.

Decydując się na dynamiczną formę, Square Enix otwiera przed sympatykami serii kolejne możliwości. Podczas konfrontacji i osiągania jak najlepszych efektów w starciu z przeciwnikiem, będzie istniała możliwość przypisania przeróżnych umiejętności do przycisku L1. Dzięki konfiguracji śmiałkowie otrzymają bezpośredni dostęp do sekwencji ciosów czy magii, bez konieczności otwierania menu poleceń, co mogłoby wpłynąć na czas reakcji podczas walki.

Ten aspekt szczególnie przyspieszy rozgrywkę i nada jej jeszcze większej prędkości, nie tylko ciesząc oko, ale i dając wiele satysfakcji. Deweloperzy wprowadzając szereg zmian chcą nie tylko dostosować zmagania pod gust współczesnego gracza, ale również w trybie klasycznym - oddać hołd produkcji.

Na naszym serwisie o produkcji Square Enix przeczytacie również:

Źródło: https://gamingbolt.com/final-fantasy-7-remake-square-enix-details-action-oriented-combat?

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix tryb dynamiczny tryb klasyczny