Iza Łęcka Iza Łęcka 25.11.2019 13:36
gra o tron matka smoków
1194V

Gra o tron na Blu-ray w Polsce. Znamy cenę i dodatki wielkiego zestawu

Nadchodzi nie lada przyjemność dla entuzjastów serialu HBO - pełny zestaw ośmiu sezonów „Gry o tron” trafi do Polski. Widzowie otrzymają możliwość kupienia historii na Blu-ray lub DVD. W obu zestawach pojawią się dodatki, które zapewnią bonusowe wrażenia i pozwolą znacznie głębiej poznać uniwersum.

„Gra o tron” niezaprzeczalnie odcisnęła piętno na świecie seriali. Widzowie od lat śledzili kolejne historie, które zbierały pozytywne opinie i coraz większe grono fanów, systematycznie zyskując na popularności. Nie obyło się również bez całej gamy nagród i wyróżnień. Ósmy sezon spotkał się z mieszanymi opiniami, ale trzeba oddać produkcji jedno – na zawsze zmieniła nasze postrzeganie seriali.

Dla fanów serialowego hitu HBO pojawiła się właśnie niezła gratka. Galapagos potwierdził dostarczenie do Polski kompletnego wydania „Gry o tron”. Klienci mogą nabyć zestawy składające się z ośmiu sezonów – historie będą dostępne w wydaniu Blu-ray oraz DVD.

"57 nagród Emmy. Kompletna kolekcja najpopularniejszego i najbardziej utytułowanego serialu w historii HBO®! Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o Żelazny Tron jest okrutna i bezwzględna. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia. Od pełnego intryg Południa przez barbarzyński Wschód i zlodowaciałą Północ, aż po pradawny mur, który strzeże królestwa przed tajemniczymi mocami ciemności, potężne rody zaangażowane są w bezkompromisową walkę o władzę."

W obu sytuacjach widzowie otrzymają dostęp do dodatków, które jeszcze bardziej rozbudują nasze wrażenia:

Materiały dodatkowe w wydaniu Blu-ray:

  • Ponad 15 godzin dodatków, w tym dwuczęściowy program "Gra o tron: Reunion special" prowadzony przez Conana O’Briena
  • Film dokumentalny "Gra o tron: Ostatnia warta"
  • Podbój i rebelia: animowana historia siedmiu królestw
  • Komentarze audio aktorów i ekipy, sceny niewykorzystane, materiały z planu i nie tylko!

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:

  • Ponad 10 godzin dodatków, w tym film dokumentalny "Gra o tron: Ostatnia warta" 
  • Komentarze audio aktorów i ekipy, sceny niewykorzystane, materiały z planu i nie tylko!

Kupując pełne wydanie całej serii w wersji DVD będziemy musieli wydać 721,99 zł, natomiast zakup kompletnej kolekcji na nośnikach Blu-ray to koszt 1189,99 zł. 

Na naszym serwisie sprawdzicie również:

Tagi: blu-ray dvd galapagos Gra o Tron