Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 01.09.2019 14:33
Tony Hawk's Pro Skater kończy już 20 lat. Tony Hawk zapowiada film dokumentalny
823V

Tony Hawk's Pro Skater kończy już 20 lat. Tony Hawk zapowiada film dokumentalny

Aż trudno w to uwierzyć, ale Tony Hawk's Pro Skater skończyło właśnie 20 lat! Z tej okazji sam Tony Hawk przypomniał nam o swoim kultowym dziele i zapowiedział powstanie filmu dokumentalnego o całej serii.

W życiu jest naprawdę mało takich momentów, które zapadają nam tak w pamięć, że pamiętamy niemalże ich każdy szczegół. Jednakże bez wątpienia jedną z takich chwil dla wielu z nas jest ta, w której po raz pierwszy zagraliśmy w pierwszego Tony Hawka.

Gdy w 1999 roku na kultowego Szaraka, N64 i Dreamcasta wyszedł THPS, zagrywali się w niego nie tylko nieliczni miłośnicy jazdy na deskorolkach, lecz także i ci, którzy nigdy się tym tematem nie zainteresowali, a dzięki grze zakochali się w tym sporcie.

Wczoraj minęło równo 20 lat od dnia, w którym zaczęliśmy śmigać po skate parkach, zbierać kasety, literki i robić coraz to bardziej wymyślne tricki. Poza tym, że z tej okazji Tony zagrał chwilę w swoją produkcję, zapowiedział kolejny zwiastun do filmu dokumentalnego zatytułowanego "Pretending I'm a Superman The Tony Hawk Video Game Story"

A jak wy wspominacie swoje pierwsze chwile z Tonym?

A tutaj Tony gra w pierwszą odsłonę swojej serii.

Tagi: Activision Neversoft Entertainment tony hawk Tony Hawk's Pro Skater