Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.11.2019 08:15
Star Wars 9 nowy spot reklamowy
1664V

Star Wars 9. Nowy spot reklamowy pokazuje Rycerzy Ren

Studio LucasFilm udostępniło wszystkim fanom Gwiezdnych Wojen zupełnie nowy spot, który zapowiada nadchodzący finał sagi Skywalkerów! Sprawdźcie, jak prezentują się na nim Rycerze Ren.

"Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie" wkracza w najważniejszą fazę promocyjną. Należy się więc spodziewać, iż najbliższe tygodnie będą wyjątkowo obfitować w liczne reklamy i przypomnienia tego, że już pod koniec grudnia czeka nas zwieńczenie sagi Skywalkerów, którą fani żyli od ponad 40 lat.

Choć oczekiwania są już wyjątkowo mocne, to Lucasfilm postanowiło jeszcze je podgrzać. Na oficjalnym kanale Gwiezdnych Wojen, na YouTube, pojawił się właśnie krótki spot, który zapowiada niezwykłą przygodę i pokazuje kilka świetnych ujęć Rycerzy Ren i floty Sithów.

Półminutowe wideo zostało okraszone tytułem "Przeznaczenie", a opis przekazuje, że "Twoja podróż zbliża się do końca". Zwieńczenie nowej trylogii, a przy okazji całej sagi filmów, zadebiutuje w polskich kinach już 20 grudnia bieżącego roku. Na ekranie ponownie zobaczymy Daisy Ridley, Adama Drivera oraz Johna Boyegę. Całość wyreżyserował oczywiście J. J. Abrams. 

Więcej o nadchodzącym filmie przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: YouTube

Tagi: Disney Gwiezdne Wojny 9 Skywalker. Odrodzenie Star Wars 9