Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.11.2019 12:15
The Batman, John Turturro
595V

The Batman. John Turturro dołącza do obsady filmu

Twórcy filmu "The Batman" coraz śmielej kompletują obsadę aktorską, a ta już na ten momenty wydaje się niezwykle bogata w głośne nazwiska.

Nadchodzący "The Batman", za którego wykreowanie odpowiada Matt Reeves, kompletuje iście gwiazdorską obsadę. Cały czas napływają nowe informacje o kolejnych aktorach, którzy zostają dopisani do listy nazwisk, jakie dane nam będzie zobaczyć na dużym ekranie. 

Najnowszy angaż ogłosił na swoim prywatnym Twitterze sam reżyser. Do obsady dołącza świetny John Turturro! Reeves przekazał informację w charakterystyczny dla siebie sposób. Wrzucił urywek filmu "Big Lebowski", który jest jednym z największych hitów w karierze nowego członka ekipy "The Batman" i podpisał go wymownym: "I said... #CarmineFalcone".

Carmine Falcone to oczywiście jeden z największych bossów mafii w całym Gotham, który jest przy tym groźnym przeciwnikiem tytułowego bohatera. Wygląda na to, że Mrocznego Rycerza czeka wyjątkowo ciężka przeprawa, a dla wszystkich fanów czarnych charakterów- antagonista jest w dobrych rękach!

W filmie zobaczymy wiele innych głośnych nazwisk. W główną rolę wcieli się Robert Pattison, Catwoman zagra Zoe Kravitz, a w skórę komisarza Gordona wejdzie Jeffrey Wright. Ostatnio dołączyli także Collin Farrel i Andy Serkis. Zapowiada się niezwykła produkcja

Więcej o rzeczonym filmie przeczytasz w naszym serwisie:

Źródło: https://variety.com/2019/film/news/the-batman-john-turturro-carmine-falcone-1203413802/

Tagi: Carmine Falcone John Turturro Serkis The Batman