Iza Łęcka Iza Łęcka 14.11.2019 09:45
Andy Serkis The Batman
655V

Andy Serkis oficjalnie w The Batman. Reżyser potwierdził nowy angaż

Obsada „The Batman” powiększa się z każdym tygodniem. Matt Reeves potwierdził zaangażowanie w produkcję Andy'ego Serkisa, który wcieli się w jednego z największych pomocników Bruce'a Wayne'a.

Matt Reeves oficjalnie powitał kolejnego aktora w „The Batman”. Andy Serkis (seria „Władca Pierścieni”, „Wojna o planetę małp”, „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”) dogadał się z wytwórnią i wystąpi w nowym filmie jako Alfred Pennyworth.

Wkrótce otrzymamy ostateczne szczegóły dotyczące obsady aktorskiej, gdyż rozpoczęcie prac na planie jest tuż za rogiem i ma ruszyć już pod koniec 2019 lub na samym początku 2020 roku. Obecnie potwierdzony został angaż Roberta Pattinsona (Batman), Jeffrey'ego Wrighta (komisarz Gordon), Zoë Kravitz (Catwoman) oraz Paula Dano (Człowiek-Zagadka).

„The Batman” będzie nową wizją na znane uniwersum, gdzie twórcy zaprezentują młodego Batmana. Według wciąż niepotwierdzonych informacji – najnowsza adaptacja będzie stanowić początek nowej trylogii. Film nie zostanie połączony z innymi produkcjami z DC Extended Universe.

Na naszym serwisie przeczytajcie również:

Źródło: Twitter

Tagi: andy serkis film Matt Reeves The Batman