Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2019 20:58
Sniper Ghost Warrior Contracts Kobieta z okładki
492V

Sniper: Ghost Warrior Contracts bez trybu sieciowego na premierę. Twórcy zapowiadają darmową aktualizację

CI Games uczy się na błędach. Twórcy serii Sniper: Ghost Warrior już teraz potwierdzili brak trybu sieciowego w Sniper: Ghost Warrior Contracts na premierę produkcji. Multiplayer będzie dostępny w grze jeszcze w tym roku.

Sniper: Ghost Warrior Contracts zadebiutuje 22 listopada i już dzisiaj otrzymaliśmy informację dotyczącą trybu sieciowego. Słowo „już” nie jest bezpodstawne, ponieważ w przypadku Sniper: Ghost Warrior 3 brak trybu multiplayer został potwierdzony w dniu premiery.

Trzeba też zaznaczyć, że CI Games teraz nie zapowiadało rywalizacji z Call of Duty oraz Battlefieldem – w 2017 roku studio znacznie głośniej wypowiadało się o rozgrywce sieciowej. Tym razem twórcy podkreślają, że sieciowe zmagania ze Sniper: Ghost Warrior Contracts będą wyłącznie dodatkiem. Studio skupiło się na stworzeniu jak najlepszego doświadczenia dla singlistów.

Mimo to Sniper: Ghost Warrior Contracts otrzyma rozgrywkę multiplayer – w grudniu zostanie opublikowana darmowa aktualizacja, która zapewni nowy wariant zabawy. Deweloperzy jednocześnie przeprosili za brak multi na start.

Więcej o Sniper: Ghost Warrior Contracts przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: ci games multiplayer Sniper: Ghost Warrior Contracts