Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.11.2019 11:50
Code Vein pierwsze DLC
394V

Code Vein. Pierwsze DLC na początku przyszłego roku

Najnowszy projekt od Bandai Namco doczeka się kilku rozszerzeń. Pierwsze z nich zadebiutuje już na początku przyszłego roku kalendarzowego.

Code Vein to bardzo ciekawy projekt od Bandai Namco, który zadebiutował we wrześniu bieżącego roku. Choć gra nie trafiła do ogromnej liczby graczy, to znalazła swoją niszę, która bardzo doceniła ciekawy pomysł studia i świetną fabułę. 

Teraz dostaliśmy oficjalne potwierdzenie tego, iż gra będzie dalej rozwijana. Co więcej, podano przy tym przybliżone daty nadchodzących rozszerzeń! Wszystkie zadebiutują już na początku przyszłego roku. Trzy DLC (bo o nich mowa) dostarczą nowych bossów, kolejne bronie, świeże przygody i znacznie, znacznie więcej! 

Przy okazji tego samego wpisu na Twitterze twórcy poinformowali, że jeszcze w grudniu do gry trafi darmowa aktualizacja, która również przyniesie kilka nowości i poprawek. Jak więc widać, jest na co czekać. Jeśli skończyliście fabułę, to nie usuwajcie tytułu z dysku, albowiem już niedługo czeka nas cała masa nowej zawartości. 

Jesteście ciekawi naszej opinii? Koniecznie przeczytajcie recenzję! Zdradzę, że tytuł zdecydowanie przypadł do gustu i warto się nim zainteresować. 

Przeczytaj koniecznie również:

Źródło: https://www.dualshockers.com/code-veins-dlc-content-will-start-launching-in-2020/

Tagi: Bandai Namco Code Vein