Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.10.2019 11:10
Code Vein zwiastun z ocenami
621V

Code Vein chwali się ocenami na nowym zwiastunie

Najnowszy projekt od Bandai Namco zadebiutował pod koniec ubiegłego miesiąca, więc najwyższy czas, aby pochwalić się opiniami, które zdążył zebrać. 

Code Vein to niebywale ciekawy tytuł od japońskiego studia. Gracze z całego świata bardzo szybko zachwycili się mechaniką rozgrywki, czemu dali wyraz w ocenach. Nie inaczej było w przypadku recenzentów, którzy wyjątkowo ciepło przyjęli rzeczone dzieło.

Z tej okazji twórcy wypuścili zupełnie nowy zwiastun, który chwali się recenzjami otrzymanymi w ciągu ostatnich tygodni. Recenzenci wyszczególnionych portali pisali, że "Code Vein to gra, w którą trzeba zagrać", opisywali jako "niezmiernie przyjemne doświadczenie" oraz chwalili, iż "przekroczyła wszelkie oczekiwania"!

Jeśli jesteście ciekawi, jak my oceniliśmy ów tytuł, to koniecznie przeczytajcie recenzję na portalu. Zdradzę tylko, że opinia była zdecydowanie pozytywna i jeśli lubicie ten typ gier, to nie możecie przejść obok niej obojętnie! 

Sam zwiastun warto zobaczyć choćby ze względu na przeładowanie akcją. Świetne starcie dopełnione genialną, ostrą muzyką. Genialnie przedstawia to klimat gry:

Więcej o tym tytule:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/10/code-vein-accolades-trailer/

Tagi: Bandai Namco Code Vein Game Freak Nintendo Pokemon Sword/Shield