Iza Łęcka Iza Łęcka 24.09.2019 12:21
Code Vein Krew
968V

Code Vein za oddanie krwi. Nietypowa akcja wydawcy

Bandai Namco zaskoczyło zapowiadając kolejną akcję promocyjną Code Vein. Wymagający RPG może trafić do graczy za darmo – wystarczy oddać krew. Niestety, akcja zostanie zorganizowana na specjalnej imprezie.

27 września w San Diego odbędzie się TwitchCon, podczas którego odbędzie się wydarzenie zatytułowane Code Vein Blood Bank. Bandai Namco zaprosi graczy do oddawania krwi – osoby zainteresowane akcją otrzymają za darmo Code Vein oraz promocyjny „blood kit”.

Trudno wymyślić ciekawszą i bardziej nietypową promocję do Code Vein, która jednocześnie aż tak czerpie z tematyki gry. Najnowszy tytuł jest bowiem mocno powiązany z krwią – akcja została umiejscowiona w postapokaliptycznej przyszłości, w której skorupę ziemską przebiły tajemnicze kolce. Gracze wcielą się w ostatnich ocalałych – wampiry obdarzone wyjątkowymi mocami, które jednocześnie walczą o ostatnie namiastki swojego człowieczeństwa.

Już wkrótce otrzymamy pierwsze oceny Code Vein. Produkcja będzie dostępna w najbliższy piątek – w ubiegłym tygodniu Bandai Namco zaktualizowało demo, dzięki któremu możecie teraz sprawdzić nowy etap oraz tryb sieciowy.

Na naszym portalu przeczytacie również:

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/09/23/code-vein-blood-bank-twitchcon-2019/

Tagi: akcja promocyjna Bandai Namco Code Vein